Kontakt

Ordinačné hodiny

Pondelok - Štvrtok

08:00  – 14:00

Piatok

08:00  – 13:00

MUDr. Marián Kováč: pondelok – streda

MUDr. Jozef Kočajda: pondelok – piatok

MUDr. Patrícia Kmeťová: pondelok – štvrtok

KONTAKT

ORL KLINIKA, s.r.o. , Námestie Ludvika Svobodu 1, 975 17 Banská Bystrica

Tel.: +421 48 413 29 05 email: info@orlklinika.sk

Vážení pacienti

Ak sa rozhodnete kontaktovať nás telefonicky, prosím volajte hlavne od 12:00 do 14:00. Okrem priamej telefonickej konzultácie s lekárom, viete väčšinu požiadaviek vybaviť online (rezervácia termínu) alebo mailom (žiadosti o recept, informácie o výsledkoch a podobne).

Ak sa Vám ani v daný čas nepodarí dovolať, využite spomínanú mailovú komunikáciu. Správam sa venujeme každý deň a budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom čase. Za porozumenie ďakujeme.

Online objednávanie

Termín vyšetrenia si rezervujte prosím online (v časti rezervácie, alebo na začiatku tejto stránky). Podľa potreby si vyberte medzi „ORL vyšetrením“, „Vyšetrením pred operáciou“ alebo „Konzultáciou pred estetickým zákrokom“. Výmenný lístok viete nahrať priamo online, alebo ho prosím doneste v deň vyšetrenia.

Keďže sa na našom pracovisku zameriavame hlavne na operačné zákroky, v prípade termínov pre všeobecné „ORL vyšetrenie“ sa často stáva, že sú obsadené. Voľné sloty sa generujú aicky denne, preto ak sú momentálne nedostupné, skúste na ďalší deň ráno, alebo požiadajte o pridelenie termínu mailom.

KDE NÁS NÁJDETE