REFERENCIE

Recenzie našich pacientov

Revízna operácia
Určite môžem len odporučiť. V Bratislave po skazenej operácii na Interkliniku som bol na dvoch zákrokoch septhorhino plastiky v BB a celkový priebeh, operácia aj následné kontroly boli veľmi profesionálne a s výsledkom som veľmi spokojný.
Martin N.pacient
Výber nosovej mandle
Keby bol všade takýto láskavý a ľudský prístup, takýto skutočný záujem o človeka, aj percento vyliečených by stúpalo. Ďakujeme veľmi pekne za profesionálne vykonanie zákroku (nosná mandľa, synček, 4 roky, plná narkóza). Odporúčame.
Ivana D.Rodič dieťaťa
FESS a nosná prepážka
Som mesiac po FESS a operacii nosnej prepážky, túto kliniku mi odporúčalo mnoho ľudí a je mi cťou a potešením pridať ďalšiu pozitívnu recenziu. Celú kliniku charakterizuje vysoká odbornosť, profesionálna práca, citlivé zaobchádzanie, šetrné prevedenie zákroku a ľudský prístup, aký je dnes pomaly vzácnosťou. Ešte raz veľké ďakujem.
Nikolpacientka
Turbinoplastika
Lepšiu kliniku som si ani nemohla vybrať! Pred týždňom som podstúpila turbinoplastiku, pretože sa mi nedalo dýchať kvôli mojej závislosti na kvapkách muconasal. Operoval ma pán Dr. Kočajda. Pán doktor je veľmi milý a všetko mi trpezlivo vysvetlil. Konečne môžem normálne dýchať. Podstúpiť tento zákrok bolo najlepšie rozhodnutie. Veľmi pekne ďakujem. Určite odporúčam 👍
Ivanapacientka
Plastika nosa
Som maximálne spokojná s excelentným výkonom pána primára Kováča z kliniky ORL v Banskej Bystrici. Jeho chirurgická zručnosť je na celkom inej úrovni. Spravil mi krásny nos, čim predčil akékoľvek moje očakávania. Odporúčam. Skvela práca!
Adriana
Rinoplastika
Na klinike som apsolvovala presne pred 14 dňami rinoplastiku.Treti deň pracujem ☺️Úprimne povedané, ľutujem tú dlhú dobu ktorú som sa odhodlavala zákrok podstúpiť.Recenzie nezvyknem písať ale viem aké sú dôležité… Sama som ich prečítala desiatky. Čo sa týka čakacej doby na termín alebo už v samotnej čakárni sú troška dlhšie, ale na dobré veci sa čaká. Sestričky boli úžasné! Veľmi ochotné a hlavne milé. Čo je pred akýmkoľvek zákrokom dôležité. A teraz k pánom doktorom…. Obaja lekári sú vynikajúci. Neskutočný odborníci ale čo by som chcela zdôrazniť je ich profesionalita. Všetko trpezlivo vysvetlia, vypočujú, poradia. A teraz trocha o operácii 😉asi len toľko, horšie čakáš, lepšie príde 😁nemala som modriny, opuch mierny, bolesť žiadna, premena 100%.Už teraz po pár dňoch sa cítim „normálne“ a zvykla som si takmer okamžite! Neľutujem rozhodnutie pre ORL kliniku
Veronika K.pacientka
Výber nosnej a krčnej mandle
ORL kliniku som vyhľadala, keď dcéra dostala indikáciu na výber nosných aj krčných mandlí a u nás t.č. neboli voľní operátori v okolí. Dostali sme promptný termín, skvelá komunikácia aj telefonicky a mailom. Operácia prebehla hladko, rýchlo (asi 40 minút) profesionálne, hojenie rýchle, bez krvácania. Fantastický prístup. Lekári vysvetlili dieťaťu čo sa bude diať, žiaden stres, dieťa pokojné. Všetci milí, ústretoví, starostliví, izba veľká, čistá, s peknými hračkami. Určite sa oplatilo vycestovať za zákrokom.
Jana P.Rodič dieťaťa
Výber nosnej mandle
Na Slovensku určite neexistuje žiadna lepšia klinika tohto typu. Boli sme na zákroku so synom vo veku 2 roky a ako všetci rodičia i my sme mali obavy. Personal a lekári vám vytvoria taký pocit pohody a istoty, ze všetky obavy okamžite pominu a z psychologického hľadiska si dieťa získajú behom pár minút. Veľmi pekne ďakujeme a prajeme Vášmu kolektívu všetko dobré!
PeterRodič dieťaťa
Poďakovanie pánovi primárovi
Chcela by som sa poďakovať pánovi primárovi Kováčovi a kolektívu za profesionálne poskytnutú zdravotnú starostlivosť. Je to výnimočný chirurg, špecialista na operácie nosa svetového formátu a v neposlednom rade veľmi milý a ústretový človek, ktorý sa na nič nehrá. Kiežby bolo na Slovensku viac takých odborníkov ako on. 100% odporúčam.
Liapacientka
Spokojnosť
Výborná klinika, super prístup, maximálna spokojnosť
Viera Gpacientka
Odborný prístup
Ak váhate kam sa ísť dať vyšetriť poprípade operovať…jednoznačne odporúčam túto kliniku. Taký profesionálny, odborný, ľudský prístup k pacientovi som nikdy nezažila. Konkrétne u mňa pán Dr. Kočajda, všetko mi veľmi pekne a trpezlivo vysvetlil. Klobúk dole všade o Vás budem hovoriť 😊
Kristína Smutkovápacientka
Náročná septoplastika
Najlepší lekár odborník a človek v jednom som rok po náročnej septoplastike a hodnotím ho ako najlepšieho na Slovensku
Nikusa64pacientka
Odporúčam
Krásne nové priestory, výborný a milí personál. A s pani doktorkou Kmeťovou sme nadmieru spokojní. Odporúčam.
Helenka I.pacientka
Neuveriteľní odborníci
Neuveriteľní odborníci s neskutočným prístupom. Celé oddelenie na čele s pánom primárom je niečo, čo sa na Slovensku vidí len málo kde. Moc Vám ďakujem a želám Vám len to najlepšie. 👍
Matej Borikpacient
Top personál
Dnes sme boli na vyšetrení so synom – autistom. S takým úžasným a profesionálnym prístupom ako na tejto klinike sme sa ešte nestretli. Moja veľká vďaka patrí nielen MUDr. Kočajdovi ale aj sestričkám.
Zuzana D.pacientka
Nosná prepážka
Klinika na veľmi vysokej úrovni. Úžasní tím ľudí s veľkou profesionalitou. Veľká spokojnosť so septoplastikou napravenie nosnej prekážky aj vizuálne od vtedy ma ani nenapadlo vziať do rúk nosný sprej na uvoľnenie dýchania nosom, pred tým skoro denná rutina.
Tomáš K.pacient
Zákrok
Veľmi pekná čistá klinika .. MUDr Kováč veľmi príjemný milí .. sestričky milé ochotné .. odporúčam všetkým ktorí sa chystajú na zákrok. ..👍👍
Danka B.pacientka
Starostlivosť a prístup
Práve som po zákroku a chcem veľmi pekne poďakovať za starostlivosť a profesionálny prístup celého personálu. Vysoká kvalita, ľudský prístup, čistota a pohoda, ktorá je pre pacientov dôležitá… Odporúčam… Lekári maximálne ústretoví.
Miriam K.pacientka
Septorhinoplastika
Veľká spokojnosť s pánom primárom ORL kliniky v Banskej Bystrici. Milý, ľudský a ústretový odborník. Včera som podstúpila Septorhinoplastiku pod jeho rukami a cítim sa na počudovanie výborne. Výsledok zatiaľ nie je viditeľný, ale verím, že budem nadmieru spokojná, tak ako som spokojná s prístupom lekára a celého tímu. Ak plastika nosa, tak jednoznačne u Dr. Mariána Kováča! 🙂
Gabriela.Hpacientka
Zákrok u Dr. Kočajdu
Dnes som absolvovala zákrok u MUDr. Kočajdu, maximálna spokojnosť. Vynikajúci prístup, pán doktor má božiu trpezlivosť všetko dôkladne vysvetliť, sestričky veľmi milé, všetci dokonale zohratí, skutočne odporúčam, sú fakt perfektní.
Rosie Babicovapacientka
Operácia nosa a horných viečok
Pán MUDr. Kováč je vynikajúci odborník a človek. Navždy mu budem vďačná za operáciu nosa a horných očných viečok. Vrele odporúčam.
Dalidapacientka
Ďakujem
Veľká vďaka Mudr. Kočajdovi a celému personálu za operáciu a starostlivosť.
Ivo S.pacient
Nosná mandľa
Na klinike sme absolvovali výber nos.mandle u syna(3r.).Veľká spokojnosť 👍Od sestričiek až po lekárov👍👍👍
Lenka M.pacientka
Septoplastika
Dobrý deň. Pred mesiacom som absolvovala septoplastiku na tejto klinike. Ak sa chcete stretnúť s anjelmi v ľudskej koži tak tu ich stretnete. Od p. primára Kováča, ktorý má ľudsky a profesionálny prístup až po každú jednu sestričku. Úžasná starostlivosť, prekrásne prostredie v ktorom nemáte pocit, že je to nemocnica a hlavne max. spokojnosť s operačným zákrokom. Za všetko Vám ďakujem.
Jana Prokopovápacientka
Profesionáli
Klinika na veľmi vysokej úrovni. Úžasní tím ľudí s veľkou profesionalitou.
Martin S.pacient
Chodím k nim roky
Chodím k nim roky, sú to špičkoví profesionáli a veľmi milí ľudia. Nedá sa to porovnať s bežným statným orl, toto je úplne iný level.
Rastislav W.pacient
Pani doktorka Kmeťová
Príjemné prostredie , minimálne čakanie ,rýchle bezbolestné vyšetrenie , milá sestrička a profesionálny prístup pani doktorky, ktorá nielen všetko vysvetlí, ale aj ukľudní čo je pred operáciou veľmi dôležité , ďakujem moc pekne .
Janka Vancikovapacientka