Zákroky

Zákroky

ORL KLINIKA, ako napovedá aj samotný názov, sa špecializuje na jednodňovú chirurgiu zameranú na ORL – otorinolaryngológiu (uši, nos, krk).

Poskytujeme veľké množstvo zákrokov, preto na našej stránke nemáme priestor venovať sa každému jednému dopodrobna. Z tohto dôvodu sme vytvorili sekciu „ZÁKROKY“, kde budeme pridávať informácie o tých najčastejších a najdôležitejších. V tejto sekcií nájdete hlavne informácie a odpovede na otázky:

  • Vysvetlenie konkrétneho zákroku
  • Ako prebieha zákrok
  • Informácie pred operáciou
  • Informácie po operácií
  • Možné riziká
  • Ďalšie odporúčania

Veríme, že Vám táto nová sekcia dopomôže k lepšej informovanosti pred zákrokom. Ak ale máte ďalšie otázky, na ktoré ste odpoveď v našich článkoch nenašli, môžete nás samozrejme kontaktovať telefonicky alebo mailom (kontaktné info TU) alebo si zarezervovať termín na vyšetrenie a konzultáciu pred estetickým zákrokom online TU.

Prajeme Vám pekný deň a pevné zdravie,

ORL KLINIKA

Related posts

Zlomený nos

Keďže sa nos nachádza presne v strede tváre a vyčnieva do priestoru, je aj náchylnejší na zranenie. Zlomeniny nosa tvoria polovicu z celkového počtu prípadov zlomenín v oblasti tváre/hlavy. U detí sú najčastejšími príčinami nehody počas hry alebo športu; u dospelých sú najčastejšími dôvodmi šport, fyzické napadnutie a autonehody.

Ako pripraviť dieťa na zákrok?

Každý rok podstúpi operáciu nespočetné množstvo detí, ale ani tento fakt nemusí byť pre niekoho uspokojivý, ak sa jedná práve o jeho dieťa. V takejto situácii sú strach a úzkosť úplne normálne. Tým, že pred operáciou psychicky pripravíte seba a Vaše dieťa na zákrok, pomôžete tak obom absolvovať celý proces vo väčšej pohode a pokoji.