Zákroky

Zákroky

ORL KLINIKA, ako napovedá aj samotný názov, sa špecializuje na jednodňovú chirurgiu zameranú na ORL – otorinolaryngológiu (uši, nos, krk).

Poskytujeme veľké množstvo zákrokov, preto na našej stránke nemáme priestor venovať sa každému jednému dopodrobna. Z tohto dôvodu sme vytvorili sekciu „ZÁKROKY“, kde budeme pridávať informácie o tých najčastejších a najdôležitejších. V tejto sekcií nájdete hlavne informácie a odpovede na otázky:

  • Vysvetlenie konkrétneho zákroku
  • Ako prebieha zákrok
  • Informácie pred operáciou
  • Informácie po operácií
  • Možné riziká
  • Ďalšie odporúčania

Veríme, že Vám táto nová sekcia dopomôže k lepšej informovanosti pred zákrokom. Ak ale máte ďalšie otázky, na ktoré ste odpoveď v našich článkoch nenašli, môžete nás samozrejme kontaktovať telefonicky alebo mailom (kontaktné info TU) alebo si zarezervovať termín na vyšetrenie a konzultáciu pred estetickým zákrokom online TU.

Prajeme Vám pekný deň a pevné zdravie,

ORL KLINIKA

Related posts

Ako pripraviť dieťa na zákrok?

Každý rok podstúpi operáciu nespočetné množstvo detí, ale ani tento fakt nemusí byť pre niekoho uspokojivý, ak sa jedná práve o jeho dieťa. V takejto situácii sú strach a úzkosť úplne normálne. Tým, že pred operáciou psychicky pripravíte seba a Vaše dieťa na zákrok, pomôžete tak obom absolvovať celý proces vo väčšej pohode a pokoji.

Blefaroplastika

Čím je človek starší, tým sa jeho pokožka stenšuje a stráca vlhkosť a pružnosť. Tieto zmeny vedú k ochabnutiu pokožky a vráskam. V oblasti tváre, ako sú napríklad líca, môžete v dôsledku týchto zmien vyzerať staršie, ale nespôsobí  to žiadne ďalšie problémy. Pri očných viečkach však vedia takéto zmeny okrem vizáže ovplyvniť aj zrak...